Roksana Śliwka

Menadżer zespołu planerek i planerów finansowych, ekspert w dziedzinie planowania finansowego

Cześć,
skoro tutaj jesteś to znaczy, że ktoś zarekomendował moją pracę Tobie. Tym bardziej mnie to cieszy, ponieważ rekomendacje są dla mnie najbardziej wartościowym wynagrodzeniem za mój czas.

Zobacz kim jestem i dlaczego warto podjąć ze mną współpracę.

Moja historia

Poznajmy się

Jestem doświadczonym planerem finansowym. Swoją szansę rozwoju kariery na rynku finansowym otrzymałam w 2015 roku od firmy Investment Partners S.A. Jestem liderem zespołu planerek i planerów finansowych, specjalizującym się w zarządzaniu finansami osobistymi. Ukończyłam Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach na dwóch kierunkach:

 • Międzynarodowe stosunki gospodarcze – specjalność: zarządzanie biznesem międzynarodowym
 • Finanse i rachunkowość – specjalność: finanse i inwestycje

Lecz mimo wykształcenia mam prośbę:

Rozmawiajmy o finansach językiem ulicy, nie ekonomii.

Moją pasją nie są finanse, lecz ludzie i ich marzenia oraz potrzeby, które często realizowane są właśnie poprzez dobrze ułożone finanse osobiste. Tysiące godzin spędzone na analizowaniu ludzkich spraw dają mi przekonanie, że wszyscy jesteśmy finansowo zależni.

Zatem ułóżmy finanse i żyjmy na 100%, by wykorzystać dany nam czas!

Czym zajmuję się najczęściej?

Sprawdź w czym mogę Ci pomóc

 • Analizą budżetu domowego

  Podstawowy element mojej pracy. Przepływ środków w budżecie ma ogromny wpływ na realizację naszych planów życiowych.

 • Audytem posiadanych umów

  Zdarza się, że podpisujemy umowy, które są dla nas niejasne i mogą nie spełniać realnych oczekiwań. Warto się im przyjrzeć i ocenić, czy są dla nas odpowiednie.

 • Zabezpieczeniem na sytuacje losowe

  Bezpieczeństwo jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka. Ochrona rodziny, majątku czy swojego standardu życie to ważne tematy, które poruszam.

 • Lokowaniem wolnych środków

  Brak działań ze swoimi pieniędzmi gwarantuje jedno – spadek ich wartości nabywczej. Warto to zmienić, prawda?

Opinie

Jesteśmy transparentni, bierzemy pod uwagę każdą opinię. Przeczytaj, co myślą o nas klienci inPartners:

 • Dałem jedną gwiazdkę, bo pozytywnych oinie nikt nie czyta. A całkiem poważnie polecam współpracę z Panią Roksaną. Daje 5 gwiazdek. Badzo rzeczowo i profesjonalnie podeszła do współpracy. Wiele rzeczy i zjawisk w gpospodarce mi wyjaśniła. Pomogła dopasować system oszczędzania i pokierowała gdzie ulokować nadwyżkę. Zacząłem oszczędzać i założyłem lokatę.

 • Fantastyczne podejscie do Klienta. Indywidualna analiza budżetu domoego oraz wiele cennych wskazówek odnośnie zabezpieczenia finansów i strategi inwestowania wolnych środków. Pani Roksana z niezwykłą cierpliwością pomogła mi przeanalizaować moją sytuację finansową oraz wybrać odpowiednie narzędzia do zabezpieczenia i pomnażania mogego majątku. Polecam serdecznie!

 • Wziełam udział w szkoelniu “Finanse dla niefinansitów” prowadzonym przez przedstawicieli Investment Partners S>A> w ramach Akademii Rozwoju Kariery Uniwerystetu Śląskiego i bardzo się cieszę, że skorzystałam z tej możliwości. Jako absolwentka kierunku filologicznego, nie miałam wcześniej styczności z edukacją na temat finansów, co jednak interesuje mnie od dłuższego czasu. Pani Roksana Śliwka podzieliła się ze słuchaczami wieloma istotnymi informacjami, które uświadomiły mi, że dla własnej satysfakcji i korzyści warto odpowiedzialnie zająć się swoim budżetem, a nie zostawiać go przypadkowi.

 • Gorąco polecam współpracę z Investment Partners. Na uwagę szczególnie zasługuje Pani Roksana,która wykazała się ogromną wiedzą i doświadczeniem w swojej pracy. W przystępny zrozumiały dla każdego sposób tłumaczy zagadnienia związane z finansami.(które do tej pory były dla mnie czarna magia) Do tego jest bardzo empatyczna osoba, potrafiącą postawić się ma miejscu klientki. Z ogromnym poświęceniem i cierpliwością odpowiadała na moje pytania i zastrzeżenia. Mam pewność że dzięki pomocy Pani Roksany moje ubezpieczenia jak i inwestycję będą teraz lepiej prosperowaly a z czasem osiągniemy zamierzony cel inwestycyjny.

 • Szkolenie z tematyki finansów dla osób z nimi niezwiązanych prowadzone przez Panią Roksanę Śliwkę było jednym z lepszych szkoleń, w jakich miałam możliwość udziału. Wszystko było wyjaśnione bardzo prosto i konkretnie, nie zabrakło też indywidualnego podejścia do każdego uczestnika i swobodnego kontaktu po szkoleniu. Bardzo cieszę się, że mogłam być na tym spotkaniu ;)

 • Analiza finansowa prowadzona prz Panią Roksanę Śliwkę to coś cudownego co zmienia moje nwyki finansowe. Dopiero jestem na samym początku drgoi ale z niecierpliwością czekam naa kolejne konsultacje!

Jak wygląda spotkanie?

Kilka kroków do wspólnej rozmowy

 • 1

  Wypełnij i wyslij poniższy formularz

 • 2

  Ustalimy termin spotkania analitycznego

 • 3

  Przygotuję plan działania, który wspólnie wdrożymy

 • 4

  Pomogę w planowaniu oraz realizacji zadań

Zainteresowany?

Wypełnij formularz i umów się na konsultację

Wypełnij formularz

Napisz do nas i umów się na konsultację.

  * pole wymagane

  inPartners logo inPartners Finanse z przyszłością

  Wspieramy naszych współpracowników, dbamy o ich sukces. Każdy z nich jest przyszłym potencjalnym Partnerem firmy.

  Sensem naszej pracy jest bogacenie się klientów przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa w ujęciu przyszłym, teraźniejszym, całkowitym.

  Strona główna