Piotr Jojko

Menadżer zespołu planerów finansowych, ekspert w dziedzinie planowania finansowego firmy investment Partners oraz członek zespołu #Finansowozależni

Cześć,
skoro tutaj jesteś, to znaczy, że ktoś zarekomendował Ci moją pracę. Niezmiernie mnie to cieszy, ponieważ rekomendacje są najbardziej wartościowym wynagrodzeniem za mój czas i zaangażowanie, które są nieodłącznymi elementami spotkania ze mną.

Zobacz, kim jestem i dlaczego warto podjąć ze mną współpracę.

Moja historia

Poznajmy się

Parę lat temu byłem osobą, którą można by określić mianem ignoranta finansowego. Przeszedłem długą drogę, która wcale nie była łatwa i przyjemna, aby stać się osobą świadomą finansową. Na własnym przykładzie pokazuję zmianę, jaką można przejść w kwestii podejścia do własnych finansów. Tą wartością dzielę się z klientami od 2018 roku.

Jestem przede wszystkim praktykiem, który wszystkiego uczył się od podstaw. We współpracy ze mną fundamentami są: szczerość, zaufanie i otwartość, by pozwolić poprowadzić się do jak najlepszych rezultatów. Między mną a klientem w temacie finansów nie ma tabu- nie oceniam, chcę pomóc tam, gdzie leży problem.

Możemy powiedzieć: nie interesują mnie finanse, ale musimy zdawać sobie sprawę, że one interesują się nami, bo każdego dotyczą. Dlatego w codziennej pracy pomagam zrozumieć klientom zagadnienia, które czasami wydają się bardzo skomplikowane. Moim atutem jest przystępny język, dzięki któremu rzucam całkiem inne światło na temat finansów i odczarowuję ich pozorną zawiłość.

Czym zajmuję się najczęściej?

Sprawdź, w czym mogę Ci pomóc

 • Analizą budżetu domowego

  To podstawowy element mojej pracy. Przepływ środków w budżecie- ma on ogromny wpływ na realizację naszych planów życiowych.

 • Audyt zawartych umów

  Zdarza się, że podpisujemy umowy, które są dla nas niejasne i mogą nie spełniać realnych oczekiwań. Warto się im przyjrzeć i ocenić, czy są dla nas odpowiednie.

 • Zabezpieczenie na sytuacje losowe

  Bezpieczeństwo jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka. Ochrona rodziny, majątku czy swojego standardu życia to kluczowe tematy, które poruszam.

 • Lokowanie wolnych środków

  Brak działań ze swoimi pieniędzmi gwarantuje jedno – spadek ich wartości nabywczej. Warto to zmienić, prawda?

Opinie

Jesteśmy transparentni, bierzemy pod uwagę każdą opinię. Przeczytaj, co myślą o nas klienci inPartners:

Jak wygląda spotkanie?

Kilka kroków do wspólnej rozmowy

 • 1

  Wypełnij i wyslij poniższy formularz

 • 2

  Ustalimy termin spotkania analitycznego

 • 3

  Przygotuję plan działania, który wspólnie wdrożymy

 • 4

  Pomogę w planowaniu oraz realizacji zadań

Zainteresowany?

Wypełnij formularz i umów się na konsultację

Wypełnij formularz

Napisz do nas i umów się na konsultację.

  * pole wymagane

  inPartners logo inPartners Finanse z przyszłością

  Wspieramy naszych współpracowników, dbamy o ich sukces. Każdy z nich jest przyszłym potencjalnym Partnerem firmy.

  Sensem naszej pracy jest bogacenie się klientów przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa w ujęciu przyszłym, teraźniejszym, całkowitym.

  Strona główna