Opinie

Jesteśmy transparentni, bierzemy pod uwagę każdą opinię. Przeczytaj, co myślą o nas klienci inPartners:

 • Finanse to coś, z czym każdy z nas ma do czynienia. Niestety,nie każdy wie jak nimi zarządzać. Sam nie wiedziałem jak pracować z finansami. Jednak od czasu rozpoczęcia współpracy wszystko wydaje się prostsze. Od gospodarowania wydatkami, przez pracę nad własnym bezpieczeństwem, aż do planowania przyszłości. Mogę z całą pewnością powiedzieć, że w teraz wiem, co to znaczy być bezpiecznym finansowo.

  Polecam każdemu, kto chce pracować ze swoimi finansami, a nie zostawiać bezpieczeństwa swojego i swoich bliskich w rękach losu.

 • Współpraca z InPartners owocuje już od samego początku. To nie tylko pomoc i wskazówki dotyczące zarządzania swoimi finansami, ale przede wszystkim ogrom przekazywanej wiedzy i poszerzanie świadomości klienta. Mam przyjemność współpracować z Panem Szymonem Gawlasem, który jest profesjonalistą w każdym calu, przekazuje wiedzę w sposób przystępny i udziela odpowiedzi na każde zadane pytanie. Jest to człowiek godny zaufania. Każdemu kto chciałby zadbać o swoje finanse polecam chociaż spróbować współpracy z InPartners.
  I myślę, że na próbie ta współpraca się nie skończy.

 • Szczerze polecam z mężem firmę investment partners a przede wszystkim współpracę z Rafałem Jojko pełen profesjonalizm, zaangażowanie i wiedza na temat zarządzania finansami.

 • Polecam firmę Investment Partners. Od kilku miesięcy współpracuję z Joanną Włodarczyk i Piotrem Jojko nad moim budżetem domowym i pierwsze efekty są już widoczne.

 • Mimo niepewnego startu, Pani Marta Sobczyk podeszła profesjonalnie do tematu. Pomogła zrozumieć finanse i doradziła co robić.
  Szczerze polecam!

 • Bardzo się cieszę, że trafiłem do inPartners i bardzo polecam Pana Krzysztofa Caputę, profesjonalne i bardzo życzliwe podejście to coś co od razu zwróciło moją uwagę. Polecam naprawdę każdemu tego typu konsultacje gdyż nawet samo przygotowanie się do rozmowy już zmusza nas do zaglądnięcia w pewne dawno zepchnięte na „mniej ważne” tory sprawy i uświadamia nam, że jeśli chcemy w życiu osiagnąć stabilność finansową to musimy to zaplanować i przepracować.

  Bardzo jestem wdzięczny za poświęcony czas oraz za pewnego rodzaju spokój jaki się u mnie pojawił…bo wiem już co trzeba robić;)

 • Cenię inPartners za to, że buduje świadomość finansową swoich klientów. Wiedza na temat pracy z budżetem domowym, na temat sposobów zabezpieczania i budowania majątku jest niezbędna. Szkoda tylko, że nie jest przekazywana w szkołach, w których spędzamy tyle lat! Dzięki pomocy planera finansowego, Łukasza Schabowskiego, zaczynam pracę nad budżetem domowym, nad budowaniem bezpieczeństwa i wolności finansowej. To początek współpracy, ale zapowiada się obiecująco. Co ważne, głównymi wartościami w firmie Investment Partners są etyka i partnerstwo, a to są wartości, których poszukuję zarówno w kontaktach zawodowych jak i prywatnych. Polecam!

 • Trafiliśmy w to miejsce dzięki znajomym, którzy zachęcili nas do spotkania z planerem finansowym. To był strzał w 10. Trafiliśmy pod skrzydła Pani Anety Ogińskiej, która w bardzo profesjonalny sposób potrafiła nam doradzić oraz pomóc lepiej zarzadzac wspólnym budżetem. Współpraca jak do tej pory układa sie bardzo dobrze. Polecam każdemu !:)

 • Jestem pod niesamowitym wrażeniem pełnego profesjonalizmu i wiedzy Pani Marty Sobczyk, która od pewnego czasu zajmuje się czy też wręcz opiekuje moimi finansami za co jestem bardzo wdzięczny i wierzę, że dalsza współpraca będzie równie owocna jak do tej pory. Polecam z całego serca