Jak pomagamy?

Zarządzanie finansami, nawet małym domowym budżetem, przypomina dbanie o własne zdrowie.

Istotne są:

 • regularność
 • opieka dobrego specjalisty
 • konsekwentne trzymanie się jego zaleceń.

Dokładnie tak, jak w pracy z trenerem personalnym czy lekarzem. Dlatego nasza recepta to ADS i współpraca z planerem finansowym inPartners.

 • Usługa

  Z reguły pierwszy kontakt z planerem finansowym inPartners odbywa się telefonicznie. Zadzwonimy do Ciebie i zaprosimy na niezobowiązujące spotkanie informacyjne. Podczas niego opowiemy Ci, jak wygląda współpraca z nami. Dowiesz się o jej korzyściach, zasadach oraz wartościach.

 • Analiza

  Kolejnym krokiem będzie spotkanie z planerem finansowym oraz analiza Twoich finansów. Obiecujemy, że nikt nie będzie Cię oceniał. Rozmowa z planerem finansowym inPartners przypomina wizytę u lekarza. Aby realnie pomóc, musi on poznać Twoją sytuację i możliwości finansowe, podobnie jak lekarz poznaje stan Twojego zdrowia i możliwości leczenia.

 • Doradztwo

  Na kolejnym spotkaniu planer finansowy inPartners wystawi Ci „receptę”, czyli przedstawi indywidualny plan finansowy. To instrukcja, dzięki której dowiesz się, jak naprawić oraz prowadzić swoje finanse. Plan finansowy dostosowany zostanie do Twoich możliwości, potrzeb oraz celów. Zaproponujemy w nim kompleksowe rozwiązania bieżących problemów. Realizacja planu przebiega długofalowo, jednak na każdym jego etapie otrzymasz wsparcie planera finansowego.

 • Serwis

  Wolimy zapobiegać niż leczyć. Dlatego dbając o kondycję Twoich finansów, zachęcimy Cię do regularnych spotkań z planerem. W ich trakcie wspólnie zweryfikujecie wdrożone działania, uwzględniając Twoją aktualną sytuację życiową oraz zmiany na rynku finansowym. Zależy nam na tym, żeby realizacja planu była jak najbardziej efektywna oraz korzystna dla Ciebie. Planer finansowy zawsze będzie po Twojej stronie, ponieważ partnerstwo to gra zespołowa.