Jesteśmy IN

Poznajcie osoby, które na co dzień wspierają klientów oraz swoje zespoły w świadomym budowaniu lepszych finansów. Partnerstwo zaczyna się od nich.

 • Łukasz Schabowski

  D1 Director

  inPartners to bezpieczeństwo oraz wolność finansowa dla moich klientów i dla mnie. inPartners to również doskonała przestrzeń rozwoju dla obecnych i przyszłych współpracowników. Możliwość realizacji osobistych celów w najlepszych do tego warunkach.

 • Łukasz Czarnik

  M3 Senior Manager

  Budowanie kariery w branży finansowej jest zawsze atrakcyjne i możliwe – niezależnie od wieku i doświadczenia w tym temacie. Dlaczego? Ponieważ rynek finansowy jest ogromny i każdy może znaleźć w nim swoją niszę, rozwijać się w niej. Nieważne, czy jesteś dziennikarzem, muzykiem, czy ślusarzem – i tak będziesz korzystał z rynku finansowego, prawda?

 • Piotr Jojko

  M3 Senior Manager

  Współpraca z inPartners kształtuje mnie jako człowieka. Wpływa również na to, jak postrzegają mnie inni. Dbam o bezpieczeństwo klientów, mojej rodziny po to, abyśmy wszyscy – w niedalekiej przyszłości – posiadali wolność finansową i czasową. To my nadajemy tym przestrzeniom wartość. Teraz czuję, że realnie zacząłem to robić!

 • Konrad Duszyński

  M3 Senior Manager

  Zabezpieczenie standardu życia czy solidna rezerwa finansowa pozwalają im na realizację celów życiowych oraz dużo większe szanse na sukces. Jestem dumny, że mogę uczestniczyć w tym procesie. Od wielu lat idea – jaką szerzę w inPartners – nabiera niebywałego rozpędu

 • Roksana Śliwka

  M3 Senior Manager

  W inPartners mogę rozwijać się zarówno jako człowiek, jak i przedsiębiorca. Pomimo mojego wykształcenia ekonomicznego, chciałabym mówić o finansach językiem ludzi, a nie językiem ekonomii.

 • Dawid Kozioł

  D1 Director

  Najbardziej doceniam inPartners za to, że buduje świadomość finansową swoich klientów. Nasze usługi nie są nastawione na szybką konsumpcję pieniędzy. Dzięki czemu pomnożony zostaje majątek klienta (idea „bogacenia się”), przy jednoczesnym zabezpieczeniu standardu jego życia. Od 2012 roku współtworzę inPartners. Te lata współpracy efektywnie rozwinęły wiele obszarów mojej aktywności zawodowej i nie tylko.

 • Anna Knapik

  M3 Senior Manager

  Moją inspiracją do zawodu planera finansowego jest możliwość posiadania pełnego wyboru. Żyć jak chce, a nie tak jak muszę. Uważam, że odpowiednio ułożone finanse, przy odpowiednim pokierowaniu pozwalają na realizację wszystkiego, czego chcemy doświadczyć w życiu.

 • Rafał Jojko

  M3 Senior Manager

  Investment Partners to nie tylko środowisko pełne wsparcia i możliwości. To też zmiana mentalnego podejścia do finansów osobistych. Tworzenie tego środowiska daje mi satysfakcję z tego, co robię, a jednocześnie możliwość budowy i osiągnięcia bezpieczeństwa finansowego dla moich klientów. Idea „bogacenia przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa” towarzyszy mi od 2015 roku. Jestem wdzięczny, że mogę ją reprezentować.

 • Magdalena Bizoń

  VIP Planner III

  Cenię sobie jakość, kompleksowość, uczciwe podejście do biznesu, dlatego od 12 lat związana jestem z firmą inPartners. Dla mnie to nie tylko praca, czy nieustanny rozwój, a właściwie druga rodzina. Młodzi, zdolni ludzie, otwarci na to, co robią. Czego chcieć więcej?

 • Sprawdź moje kompetencje

  Marcin Mazurek

  M2 Executive Manager

  Jestem związany z inPartners już od wielu lat. Przyszłość, której pragnę dla mnie, moich najbliższych, dla moich klientów, dla mojego ukochanego kraju jest także związana z tą firmą. Przyszłość, która wiąże się z bezpieczeństwem, bogactwem, szacunkiem, niezależnością. Dlatego każdego dnia staramy się przekonać naszych klientów do idei bogacenia się przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa.

Dołącz do nas!

Chcesz stać się częścią zespołu inPartners? Sprawdź nasze wymagania i prześlij swoje CV.

Sprawdź, kogo szukamy