Jesteśmy IN

Poznajcie osoby, które na co dzień wspierają klientów oraz swoje zespoły w świadomym budowaniu lepszych finansów. Partnerstwo zaczyna się od nich.

 • Łukasz Schabowski

  D1 Director

  inPartners to bezpieczeństwo oraz wolność finansowa dla moich klientów i dla mnie. inPartners to również doskonała przestrzeń rozwoju dla obecnych i przyszłych współpracowników. Możliwość realizacji osobistych celów w najlepszych do tego warunkach

 • Łukasz Czarnik

  M3 Senior Manager

  Budowanie kariery w branży finansowej jest zawsze atrakcyjne i możliwe – niezależnie od wieku i doświadczenia w tym temacie. Dlaczego? Ponieważ rynek finansowy jest ogromny i każdy może znaleźć w nim swoją niszę, rozwijać się w niej. Nieważne, czy jesteś dziennikarzem, muzykiem, czy ślusarzem – i tak będziesz korzystał z rynku finansowego, prawda?

 • Piotr Jojko

  M3 Senior Manager

  Współpraca z inPartners kształtuje mnie jako człowieka. Wpływa również na to, jak postrzegają mnie inni. Dbam o bezpieczeństwo klientów, mojej rodziny po to, abyśmy wszyscy – w niedalekiej przyszłości – posiadali wolność finansową i czasową. To my nadajemy tym przestrzeniom wartość. Teraz czuję, że realnie zacząłem to robić!

 • Dawid Kozioł

  Dawid Kozioł

  Wiceprezes Zarządu

  Najbardziej cenię inPartners za to, że buduje świadomość finansową swoich klientów. Nasze usługi nie są nastawione na szybką konsumpcję pieniędzy. Dzięki czemu pomnożony zostaje majątek klienta (idea „bogacenia się”), przy jednoczesnym zabezpieczeniu standardu jego życia. Od 2012 roku współtworzę inPartners. Te lata współpracy efektywnie rozwinęły wiele obszarów mojej aktywności zawodowej i nie tylko.

 • Roksana Śliwka

  M3 Senior Manager

  Jestem w inPartners, bo tu mogę rozwijać się jako kobieta, człowiek i przedsiębiorca. Nieważne kim jesteś dziś, ważne kim możesz stać się jutro.

 • Konrad Duszyński

  M3 Senior Manager

  Zabezpieczenie standardu życia czy solidna rezerwa finansowa pozwalają im na realizację celów życiowych oraz dużo większe szanse na sukces. Jestem dumny, że mogę uczestniczyć w tym procesie. Od wielu lat idea – jaką szerzę w inPartners – nabiera niebywałego rozpędu

 • Anna Knapik

  M3 Senior Manager

  Moją inspiracją do zawodu planera finansowego jest możliwość posiadania pełnego wyboru. Żyć jak chce, a nie tak jak muszę. Uważam, że odpowiednio ułożone finanse, przy odpowiednim pokierowaniu pozwalają na realizację wszystkiego, czego chcemy doświadczyć w życiu.

Dołącz do Nas

Chcesz dołączyć do grona specjalistów InPartners? Sprawdź kogo szukamy i wyślij Nam CV.

Sprawdź kogo szukamy