Spotkanie biznesowe

Jesteśmy IN

Poznajcie osoby, które na co dzień wspierają klientów oraz swoje zespoły w świadomym budowaniu lepszych finansów. Partnerstwo zaczyna się od nich.
Dawid Kozioł
Dawid Kozioł
D1 Director

„Najbardziej cenię inPartners za to, że buduje świadomość finansową swoich klientów. Nasze usługi nie są nastawione na szybką konsumpcję pieniędzy. Dzięki czemu pomnożony zostaje majątek klienta (idea „bogacenia się”), przy jednoczesnym zabezpieczeniu standardu jego życia. Od 2012 roku współtworzę inPartners. Te lata współpracy efektywnie rozwinęły wiele obszarów mojej aktywności zawodowej i nie tylko”.

Łukasz Schabowski
Łukasz Schabowski
D1 Director

„inPartners to bezpieczeństwo oraz wolność finansowa dla moich klientów i dla mnie. inPartners to również doskonała przestrzeń rozwoju dla obecnych i przyszłych współpracowników. Możliwość realizacji osobistych celów w najlepszych do tego warunkach”.

Magdalena Bizoń
Magdalena Bizoń
VIP Consultant IV

„Cenię sobie jakość, kompleksowość, uczciwe podejście do biznesu, dlatego od 7 lat związana jestem z firmą inPartners. Dla mnie to nie tylko praca czy nieustanny rozwój, a właściwie druga rodzina. Młodzi, zdolni ludzie, otwarci na to, co robią. Czego chcieć więcej?”.

Roksana Śliwka
Roksana Śliwka
M2 Senior Manager

„Jestem w inPartners, bo tu mogę rozwijać się jako kobieta, człowiek i przedsiębiorca. Nieważne kim jesteś dziś, ważne kim możesz stać się jutro”.

Konrad Duszyński
Konrad Duszyński
M1 Team Manager

„Bezpieczeństwo klientów było, jest i zawsze będzie priorytetem dla moich działań. 
Zabezpieczenie standardu życia czy solidna rezerwa finansowa pozwalają im na realizację celów życiowych oraz dużo większe szanse na sukces. Jestem dumny, że mogę uczestniczyć w tym procesie. Od wielu lat idea – jaką szerzę w inPartners – nabiera niebywałego rozpędu”.

Tomasz Deja
Tomasz Deja
M1 Team Manager

„Jako sportowiec zawsze ceniłem sobie odpowiednie środowisko, dające możliwości rozwoju oraz sukcesu, oparte na zaufaniu i partnerstwie. Za to samo cenię firmę inPartners. Dzięki niej realizuję się na wielu płaszczyznach – jako człowiek i jako przedsiębiorca”.

Łukasz Czarnik
Łukasz Czarnik
M1 Team Manager

„Budowanie kariery w branży finansowej jest zawsze atrakcyjne i możliwe – niezależnie od wieku i doświadczenia w tym temacie. Dlaczego? Ponieważ rynek finansowy jest ogromny i każdy może znaleźć w nim swoją niszę, rozwijać się w niej. Nieważne, czy jesteś dziennikarzem, muzykiem, czy ślusarzem – i tak będziesz korzystał z rynku finansowego, prawda?”.

Rafał Jojko
Rafał Jojko
VIP Planner

„Rozpoczynając swoją karierę, chciałem wykonywać zawód, który będzie odbierany przez społeczeństwo jako godny zaufania, wartościowy i niezbędny. Dziś doradztwo finansowe, które oferujemy jako inPartners, realizuje moje marzenie. W inPartners mamy jeden cel: bogacić ludzi przy jednoczesnym zabezpieczeniu ich standardu życia”.

Marcin Mazurek
Marcin Mazurek
M1 Team Manager

„Moja przyszłość związana jest z inPartners już od wielu lat. Przyszłość, której pragnę dla mnie, moich najbliższych, dla moich klientów, dla mojego ukochanego kraju.  Przyszłość, która wiąże się z bezpieczeństwem, bogactwem, szacunkiem, niezależnością. Dlatego każdego dnia staramy się przekonać naszych klientów do idei bogacenia się przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa”.

Piotr Jojko
Piotr Jojko
VIP Planner

„Współpraca z inPartners kształtuje mnie jako człowieka. Wpływa również na to, jak postrzegają mnie inni. Dbam o bezpieczeństwo klientów, mojej rodziny po to, abyśmy wszyscy – w niedalekiej przyszłości – posiadali wolność finansową i czasową. To my nadajemy tym przestrzeniom wartość. Teraz czuję, że realnie zacząłem to robić!”.