Spotkanie biznesowe

We are IN

Jak Partners pomaga swoim współpracownikom?
Magdalena Bizoń
Magdalena Bizoń
D1 Director

„Cenię sobie jakość, kompleksowość, uczciwe podejście do biznesu, dlatego od 7 lat związana jestem z firmą inPartners. Dla mnie to nie tylko praca czy nieustanny rozwój, a właściwie druga rodzina. Młodzi, zdolni ludzie, otwarci na to, co robią. Czego chcieć więcej?”.

Łukasz Schabowski
Łukasz Schabowski
M2 Senior Manager

„inPartners to bezpieczeństwo oraz wolność finansowa dla moich klientów i dla mnie. inPartners to również doskonała przestrzeń rozwoju dla obecnych i przyszłych współpracowników. Możliwość realizacji osobistych celów w najlepszych do tego warunkach”.

Paweł Dzierżyński
Paweł Dzierżyński
VIP Consulting Office

„Partners dla mnie to świetny sposób na realizację celów zawodowych. W firmie Partners można zarabiać nieprzeciętne pieniądze oraz realizować swoje pasje. Dla mnie Partners to po prostu sposób na życie.”

Wiesława Ziajka
Wiesława Ziajka
M1 Team Manager

„Z firmą Partners związana już jestem od 5 lat. Jest to dla mnie super miejsce do rozwoju osobistego, do budowania własnego biznesu i środowisko ludzi ambitnych, etycznych, którym przede wszystkim leży na sercu dobro klienta i szerzenie świadomości finansowej.”

Roksana Śliwka
Roksana Śliwka
M1 Team Manager

„Jestem w inPartners, bo tu mogę rozwijać się jako kobieta, człowiek i przedsiębiorca. Nieważne kim jesteś dziś, ważne kim możesz stać się jutro”.

Łukasz Czarnik
Łukasz Czarnik
M1 Team Manageri

„Budowanie kariery w branży finansowej jest zawsze atrakcyjne. Nieważne w jakim wieku jesteś czy jakie masz doświadczenie z tego tematu, głównie też dlatego, że rynek finansowy jest ogromny i zawsze możesz znaleźć swoją własną niszę i w niej się po prostu rozwijać. Nieważne czy jesteś dziennikarzem, muzykiem, a może ślusarzem i tak będziesz korzystał z rynku finansowego, prawda?”